MojAndroid

Na predstavenie nových Nexus smartfónov sme tento rok museli čakať poriadne dlho. Stálo to ale za to a Google spolu so spoločnosťami Huawei a LG vyrobili skutočne veľmi atraktívne zariadenia, ktoré sa stretli u mnohých fanúšikov s veľkým nadšením. Google ale aj tento rok ukázal, že sa nebojí do procesu prípravy Nexus zariadení zaangažovať aj doposiaľ nevyskúšané spoločnosti a Huawei spravil naozaj veľmi dobrú prácu.

nexus-6P-titulka

S koncom roka ale môžeme rozmýšľať nad tým, aký bude ďalší rok a čo nám Google pripraví tentokrát. Je možné, že sa znovu môžeme tešiť na viac Nexus zariadení a nie je vylúčené, že aj teraz prídu od viacerých výrobcov. Ktorí to ale budú? Drvivá väčšina Nexus zariadení bola prijatá veľmi dobre a výrobcovia sa skutočne snažili dodať solídny hardvér, ktorý bol dobrým nástrojom na prezentovanie najaktuálnejšej verzie Androidu. Čo sa ale stane budúci rok? Aj keď má Google dobré vzťahy s viacerými výrobcami, nie je vylúčené že uvidíme zariadenie, ktoré vznikne spoluprácou s niekým úplne iným.

Nexus_5X_recenzia-7

Na svojom konte majú Nexus zariadenia už aj LG, ASUS, Huawei, HTC, Samsung či Motorola. Kto by sa ale mal pridať? Sony? Lenovo? Alebo niekto iný? Možností je naozaj obrovské množstvo a keďže je predstavenie nových Nexusov v nedohľadne, môžeme iba polemizovať a debatovať. Práve preto sa pýtame vás – ktorý výrobca, resp. výrobcovia by sa mali spojiť s Google pri príprave nových Nexus zariadení? Hlasujte v našej ankete a dajte nám v diskusii vedieť svoj názor!

Kto by mal vyrobiť ďalší Nexus smartfón?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

19.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+