MojAndroid

Portál MojAndroid.sk organizoval prvú slovenskú anketu Android roka 2010, kde si Android komunita vyberala najlepšie Android zariadenia a aplikácie za rok 2010. Nominácie boli v piatich kategóriách: najlepší Android smartfón, kompaktný Android, Android tablet, Android aplikácie a hry. Hlasovanie prebiehalo na stránke AndroidRoka.sk v čase od 22.11. do 20.12. Do hlasovania sa zapojilo celkovo 3478 fanúšikov, ktorí si zvolili svoje najobľúbenejšie Android zariadenia a aplikácie. Partneri hlasovania spoločnosti Samsung, HTC, LG, Sony Ericsson a Sygic prispeli hodnodnými cenami v sume viac ako 2000 EUR. Výsledky ankety Android roka 2010 v kategóriách:

 

Kategória: Android smartfón

1. miesto: HTC Desire HD
2. miesto: HTC Desire
3. miesto: Samsung Galaxy S
Na štvrtok a piatom mieste sa umiestnili Sony Ericsson Xperia X10 a Acer Liquid Ferrari.

 

Kategória: kompaktný Android

1. miesto: HTC Wildfire
2. miesto: Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
3. miesto: Sony Ericsson Xperia X10 mini

 

Kategória: Android tablet

1. miesto: Samsung Galaxy Tab
2. miesto: Dell Streak mini 5
3. miesto: Toshiba Folio 100

Kategória: Android aplikácie

1. miesto: Facebook for Android
2. miesto: Google mail
3. miesto: Opera mobile

Kategória: Android hry

1. miesto: Angry Birds
2. miesto: Solitaire
3. miesto: Labyrinth

Výhercovia cien:

Samsung Galaxy Tab : Bulko Vladimír
HTC Desire HD: Saghyova Lucia
LG Optimus One: Pozdech Boris
LG Optimus One: Moroz Slavomír
Xperia X10 mini pro: Halienová Veronika

Navigáciu Sygic Aura vyhrávajú: Harčarik Tomáš, Baláž Ján, Barák Filip, Lackovič Juraj, Remeník Ivan. Android tričká získavajú: Pivka Juraj, Nagy Marian, Bubeník Martin, Szekelyova Alexandra, Majerík Miloš, Štepanovic Tomáš, Hastík Vratislav, Sorger Peter, Čižmárová Ivana, Miškolci Ľubomír. Výhercom srdečne blahoželáme a všetkým hlasujúcim ďakujeme za účasť.

Verejné vyhlásenie výsledkov a žrebovanie víťazov sa uskutočnilo v reštaurácii Gatto Matto za prítomnosti niekoľkých Android fanúšikov a partnerov ankety. Fotogaléria z podujatia je k dispozícii pod článkom.

21.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+