MojAndroid

HITmobil.sk je nový slovenský projekt, ktoré ponúka priestor pre vyhľadávanie a sťahovanie zaujímavých Android aplikácie a hry zo Slovenska. Aplikácie sú  k dispozícii zadarmo alebo platené. HITmobil.sk je nový projekt, ktorý umožňuje slovenským developerom svoje aplikácie aj predávať. Používatelia si nové aplikácie zakúpia cez SMS. HITmobil spolupracuje so všetkými slovenskými operátormi a platba sa tak zaráta do kreditu alebo paušálu.

HITmobil.sk v spolupráci s portálom MojAndroid.sk spúšťajú registráciu slovenských aplikácií do tohto nového projektu. Ak si developer alebo firma, ktorá má Android aplikácie, stačí sa jednoducho zaregistrovať a prihlásiť svoje aplikácie priamo na HITmobil.sk. Ďalšie informácie získate v našom článku HITmobil.sk: slovenský Android obchod, vývojári môžu predávať svoje aplikácie. Registrácia spustená.

Objavujte a sťahujte Android aplikácie a hry priamo vo svojom mobile

Aplikáciu je možné stiahnuť cez webovú stránku HITmobil.sk alebo pomocou aplikácie HITmobil pre Android. HITmobil poskytuje ľahko prístupné sťahovanie aplikácií a hier cez vlastnú bezplatnú aplikáciu pre Android. Stiahnuť si ju môžete priamo cez tento QR kód. Pri sťahovaní aplikácie je potrebné zapnúť možnosť “Neznáme zdroje. Povoliť inštaláciu aplikácií, ktoré nie sú z obchodu”.

[hitmobil id=”2″]

Nové zaregistrované Android aplikácie

HITmobil.sk aktuálne obsahuje viac ako 50 Android hier a aplikácií. Na stránke MojAndroid.sk si budeme každý týždeň predstavovať nové Android aplikácie a hry, ktoré sú overené a je možné si ich bezpečne stiahnuť a nainštalovať cez aplikáciu HITmobil alebo zo stránky HITmobil.sk. Za posledný týždeň sa na stránke objavili tieto novinky:

Playground HD Full

Zbierka šiestich hier, ktoré sú určené pre deti staršie ako 3 roky. Hra rozvíja rôzne črty, ako sú trpezlivosť, kreativitu a rýchlosť.

[hitmobil id=”71″]

Playground HD lite 

Prvá zo šiestich hier, ktoré sú určené pre deti staršie ako 3 roky. Hra rozvíja rôzne črty, ako sú trpezlivosť, kreativitu a rýchlosť.

[hitmobil id=”70″]

Meškanie vlaku 

Aplikácia slúži na zistenie aktuálneho meškania vlakov, ktoré sa nachádzajú na trati ŽSR na Slovensku.

[hitmobil id=”69″]

Shooty

Prehliadač obrázkov od Shooty.

[hitmobil id=”67″]

Multitask 

Multitask je hra, ktorá overí Vaše multitaskingové schopnosti.

[hitmobil id=”66″]

Vtipko – najlepšie vtipy

[hitmobil id=”65″]

Ak máte vlastnú Android aplikáciu alebo hru, zaregistrujte ju aj vy na stránke HITmobil.sk.

26.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+