MojAndroid

Hra Hitman Sniper je určite jednou z najlepších, akú môžeme v obchode nájsť. Hru má na svedomí štúdio Square Enix a jej štandardná cena je okolo 1,50 €, čo vôbec nie je veľa a na to, aká je kvalitná, je cena len niečo cez euro naozaj veľmi dobrá.

Nie vždy bola hra zdarma

Hitman Sniper bol dávnejšie k dispozícii zdarma pre platformy iOS aj Android. Momentálne je situácia taká, že hra je zdarma len pre smartfóny s Androidom. Hra ponúka viac ako 150 misií, počas ktorých môžete získať 16 zbraní.

Náš tip
AKCIA: 40 aplikácií a hier v hodnote viac ako 57 EUR je teraz ZADARMO!

Môžete dokonca súťažiť proti svojim priateľom o to, kto bude prvý v tabuľkách. Hra obsahuje aj survivor mód, kde môžete non-stop naháňať “zombíkov” a vylepšovať svoje skills. Hra má už vyše 5 miliónov stiahnutí a hodnotenie 4,6* na Google Play. Nachádzajú sa v nej aj in-app nákupy, no hrať sa dá aj bez míňania peňazí, kupovať je možné prevažne zbrane, ktoré hru uľahčia.

Pokiaľ vás táto zľava zaujala, neváhajte a hru si stiahnite.Pokiaľ nemáte veľký dátový balíček, odporúčame hru stiahnuť pomocou WiFi pripojenia, keďže má vyše 500 megabajtov.

Verzia: 1.7.105781
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.105781
Aktuálna cena: Zdarma

17.5.2018
Zdroj: phonearena.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+