MojAndroid

Spoločnosť Sony Ericsson rozšíri svoju ponuku hier optimalizovaných pre Android telefón Xperia Play o ďalší herný titul. Ten vznikne vďaka partnerstvu medzi spoločnosťami Sony Ericsson a Square Enix®, ktoré nám spoločne prinesú obľúbenú Lara Croft and the Guardian of Light. Tá bude exkluzívne dostupná pre Xperiu Play už začiatkom novembra – kedy sa objaví aj pre ostatné Android zariadenia zatiaľ nie je známe.

„Prostredníctvom jedinečných herných ovládacích tlačidiel a imerzívnej grafiky umožňujúcich obohatený herný zážitok pridáva XperiaTM PLAY hrám pre smartfóny jedinečný a vzrušujúci rozmer,” hovorí Ben Cusack, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti  Square Enix Europe. „Toto je len začiatok našich spoločných plánov, avšak v súčasnosti je pre nás veľkým potešením môcť predviesť plný potenciál našich hier s týmto inovatívnym smartfónom, ktorý do nich vnáša život, tak ako to zamýšľali ich tvorcovia.”

V spolupráci so Square Enix a ďalšími partnermi ako CAPCOM a Gameloft, majú neskôr pribudnúť ďalšie svetovo populárne hry – ktoré to budú, spoločnosť v tlačovej správe nekonkretizovala. Každopádne sa majitelia tohto smartfónu majú na čo tešiť ;). Kto z vás vlastní Xperiu Play?

28.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+