MojAndroid

Poznáte hru Monument Valley? Ak ste jej fanúšikom, rozhodne by ste mali zbystriť pozornosť. Akousi jej alternatívou je novinka s názvom Fracter, ktorá teraz dorazila aj pre mobilnú platformu Android do Obchodu Play.

Náš tip
Príde Fortnite na Android už budúci týždeň?
Náš tip
Hra začína. Titul The Walking Dead: Our World je už v Obchode Play!

Fracter

Herný titul prinesie zaujímavé grafické spracovanie, avšak jemne ponurú tematiku s dominujúcimi odtieňmi čiernej a bielej farby. Hra by mala byť pre hráčov podobným hlavolamom, ako spomínaný a známy titul Monument Valley. V priebehu hry sa tak môžete stretnúť s viacerými hádankami, ale aj logickými prekážkami. Ako prostredie samotnej hry vyzerá si môžete prezrieť na videu nižšie.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Náš tip
Nyjah Huston #SkateLife je nový herný titul v Obchode Play. Poteší „skejterov“
Náš tip
Ďalší populárny seriál dostane svoju mobilnú hru

Novinka s názvom Fracter prichádza ako spoplatnený herný titul, pričom cena v Obchode Play sa pohybuje na úrovni 4,29 EUR. Za túto sumu však dostanete naozaj kvalitnú mobilnú hru, ktorá navyše nebude obsahovať reklamy ani skryté in-app nákupy v aplikácii. Hra vyžaduje systém vo verzii Android 6.0 alebo novší.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 4,29 €
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 4,29 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+