MojAndroid

Od 9. do 23. júna prebieha v obchode Play špeciálna akcia pod názvom Herný festival Google Play, ktorá je namierená špeciálne na milovníkov mobilných hier. Tým prináša zaujímavé zľavy a výhody, ktoré môžu čerpať v rámci svojich obľúbených hier v obchode Play.

Akcia určite poteší tých hráčov, ktorí venujú niektorým konkrétnym herným titulom množstvo času. V rámci špeciálnej ponuky totiž v rôznych populárnych hrách pribudnú špeciálne balíčky a funkcie, ktoré uľahčia napredovanie v hre. Tešiť sa môžete na rôzne vylepšenia, ktoré budú dostupné buď vo forme zvýhodnených in-app nákupov, ale aj celkom zadarmo a ich efekt bude globálny. Nejedná sa pritom o nejaké neznáme tituly, práve naopak. Napríklad v obľúbenej hre Alto’s Adventure si budete môcť v priebehu celých dvoch týždňov trvania akcie vychutnávať dvojnásobok množstva získaných mincí.

Herny festival Google Play obrazok

V hre Asphalt Nitro si zasa užijete špeciálne ponuky a výzvy, vďaka ktorým si budete môcť odomknúť ďalšie špeciálne doplnky do hry. Okrem toho čakajú špeciálne bonusy aj pre fanúšikov hier World Chef, Fallout Shelter, Hearthstone, Rayman Adventures a ďalších. V rámci osláv festivalu sa dočkáme aj špeciálnej edície obľúbenej hry, tentokrát s názvom Plants vs. Zombies Heroes. Ak aj nie ste pravidelnými mobilnými hráčmi, možno práve v tomto období by ste si mali stiahnuť obľúbený titul a vyskúšať, či vás rôzne vylepšenia a bonusy nepresvedčia o tom, aby ste si niektoré z hier nechali chvíľu nainštalované vo svojom zariadení.

Zdroj: Google Play

13.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+