MojAndroid

HERE mapy, ktoré sme donedávna poznali len zo zariadení s Windowsom, už dávno nie sú výhradnou doménou len tohto operačného systému. Na Androide sa tešia veľkej obľube, a to nielen vďaka tomu, že sú dostupné zadarmo. HERE mapy a navigácia totižto ponúkajú množstvo pokročilých funkcií, ktoré ponúkajú aj platené verzie navigácií iných vývojárov. Teraz prechádzajú rebrandingom a menia svoje meno na HERE WeGo. To so sebou prináša aj niekoľko ďalších noviniek.

Okrem nového mena sa v aplikácii môžete tešiť aj na bohaté informácie o okolí a destinácii kam sa chcete dostať. HERE WeGo nadviazal partnerstvo so známymi službami, ako GetYourGuide, Trip Advisor, BlaBlaCar, Expedia, Car2Go, Wikipedia a ďalšími. Navyše pribudli nové spôsoby prepravy, vrátane mestskej hromadnej dopravy, taxíka, prepravy bicyklom, či dokonca spolujazdou. Vývojári si tiež pripravili rýchlejšie vyhľadávanie, reakcie aplikácie a porovnania jednotlivých druhov dopravy. To všetko stále dostupné zadarmo.

Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma
27.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+