MojAndroid

Spoločnosť Lenovo začína rozposielať pozvánky na pripravované podujatie #HelloMotoWorld. Podujatie sa uskutoční už 25. júla 2017 a to konkrétne v New Yorku. Očakávaná udalosť by mala priniesť dva nové smartfóny zo série “Moto” a je tiež možné, že sa dočkáme nových typov príslušenstva Moto Mods.

Očakávame dva nové Moto smartfóny

Spoločnosť Lenovo by mala priniesť dva nové smartfóny zo série Moto. Pravdepodobne by malo ísť o smartfóny Moto Z2 Force a Moto X4, ktorých obrázky a špecifikácie len nedávno unikli. Zverejnil ich známy Twitter účet @evleaks.

Náš tip
Prichádzajú úniky špecifikácií smartfónov Moto Z2 Force a Moto X4

Smartfón Moto Z2 Force má ponúknuť rozmery 156,32 x 76,36 mm x 5,9 mm. Tenká konštrukcia si však vyžiadala vystupujúci objektív zadného fotoaparátu. Úniky poukazujú na procesor Qualcomm Snapdragon 835 a 5,5″ 2K displej. Po vzore predošlej generácie nechýba podpora príslušenstva Moto Mods. Druhý smartfón Moto X4 ponúkne hliníkové telo, certifikáciu IP 68, duálny fotoaparát, 4 GB RAM, 64 GB internej pamäte a procesor Qualcomm Snapdragon 630.

Okrem smartfónov aj príslušenstvo Moto Mods

Smartfóny série Moto Z ponúkajú možnosť rozšírenia pomocou špeciálneho príslušenstva Moto Mods. Môže ísť o ochranné kryty, externú batériu, reproduktor či projektor. Nová generácia rozšírení Moto Mods by mohla byť predstavená práve spolu s novými smartfónmi počas podujatia #HelloMotoWorld v New Yorku.

Náš tip
Moto X Style dostáva aktualizáciu na Android 7.0 Nougat

Zdroj: gizmochina

7.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+