MojAndroid

Informácie o tom, že streamovacia videoslužba HBO Max bude pre slovenských zákazníkov oficiálne dostupná začiatkom roka 2022 sa potvrdili. Portál Živé.sk aktuálne prezradil presný termín jej spustenia.

Uvádza, že podľa informácií z prostredia telekomunikačných operátorov bude služba HBO Max na Slovensku spustená 22. februára 2022, teda o necelých šesť týždňov.

Medzi ďalšími podrobnosťami o službe HBO Max pre Slovensko je uvedená podpora 4K rozlíšenia či dostupnosť služby v lokálnom jazyku, teda slovenčine. V slovenskom jazyku bude ponúkané rozhranie služby a aplikácie, no aj vybraný filmový obsah.

Ako bolo spomenuté už pred časom, novinka nahradí pôvodnú službu HBO Go. Podrobnosti o cene služby stále nie sú známe. Opakovane sa spomína len “cenovo atraktívna ponuka”.

HBO Max príde onedlho na Slovensko

13.1.2021

Streamovacia služba HBO Max, ktorá debutovala v USA v máji minulého roku, príde budúci mesiac do Európy. O novinke informuje portál The Verge a spoločnosť HBO na svojej facebookovej stránke.

V prvých krajinách bude služba spustená už 26. októbra, konkrétne vo Švédsku, Dánsku, Nórsku, Fínsku, Španielsku a v Andorre. Slovensko si však bude musieť počkať trochu dlhšie. K nám a do ďalších 13 krajín sa dostane až začiatkom roka 2022.

Spoločnosť o príchode novej služby do Európy zatiaľ nezverejnila podrobnejšie informácie. Presný dátum spustenia na Slovensku, cenu predplatného, dostupný obsah spolu s technickými detailmi a inými informáciami sa dozvieme budúci mesiac na virtuálnom podujatí, kde HBO novú službu oficiálne predstaví. Vieme však že, že HBO Max nahradí už existujúcu službu HBO GO.

HBO Max nie len premenované HBO GO

V čom je vlastne nová služba odlišná? Kým HBO GO ponúka filmy a seriály len z produkcie HBO, HBO Max kombinuje do jednej služby rozsiahlu knižnicu originálneho obsahu z produkcie HBO s ešte väčšou knižnicou jej materskej spoločnosti Warner Media. Nájdete tu napríklad populárne tituly Harry Potter, Hry o tróny, Teória veľkého tresku, Matrix či sériu filmov Pán prsteňov.

Náš tip
Slovensko má 70x vyššie ceny za dáta ako Izrael. Pomôcť znížiť ceny sa snaží táto petícia
13.1.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+