MojAndroid

Streamovacie služby Netflix a HBO Max postupne odstraňujú zo svojej ponuky niektoré nerentabilné seriály. Nedávno sme informovali o odstránení populárnych seriálov na oboch platformách. Portál Filmtoro uvádza, že služba HBO Max sa rozhodla odstrániť ďalšie dva seriály.

Jedná sa o komiksové seriály, ktoré si u divákov držia vysoké hodnotenie. Spoločnosť sa snaží udržiavať si svoje výdavky a finančnú situáciu na uzde, a práve preto dochádza k odstraňovaniu filmov a seriálov, ktoré pre spoločnosť neprinášajú očakávaný zisk. Ak ste fanúšikom tvorby DC Universe, na platforme HBO Max si po novom ich dva seriály nepozriete.

O aké seriály ide?

Ako prvý sa platforma rozhodla odstrániť seriál Doom Patrol, ktorý opisuje hroznú nehodu skupiny ľudí. Tí však nehodu prežili a zistili, že sú obdarení nadprirodzenými schopnosťami. Stali sa tak z nich superhrdinovia, ktorí bojujú za lepší svet a riešia rôzne misie. Tento seriál má štyri série, no piatej sa už na HBO Max nedočkáme.

HBO Max na Slovensku
HBO Max | Zdroj: Miroslav Schwamberg 

Druhým odstráneným kúskom je seriál Titans. Ide o dobrodružnú fantasy sériu, ktorej hlavný hrdina je Dick Grayson, bývalá pravá ruka Batmana. Ten sa počas deja stáva šéfom tímu mladých superhrdinov, ktorých učí ovládať svoje schopnosti. Seriál je dostupný nie len na platforme HBO Max ale aj na Netflixe.

Obidva seriály majú za sebou tri odvysielané série. Keďže tvorca údajne vedel o ich ukončení, rozhodol sa natáčanie štvrtej série dočasne pozastaviť. Hlavným dôvodom tohto rozhodnutia je cieľ ukončiť seriály tak, aby z nich neboli fanúšikovia sklamaní a aby sa spoločnosť vyhla návalu kritiky. Druhé polovice posledných sérií by mali byť odvysielané v priebehu tohto roka, presný dátum však ešte nie je známy.

Náš tip
O2 predstavuje nové paušály. V cene zahŕňa aj predplatený Netflix
30.1.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+