MojAndroid

Minulý týždeň nebol na platforme HBO Max z pohľadu nových filmových titulov príliš plodný, ale objavili sa nové epizódy viacerých populárnych seriálov. Prejavilo sa to aj v rebríčku najsledovanejších filmov a seriálov na Slovensku v tejto stále pomerne mladej službe.

Elvis si upútal slovenských divákov

Najsledovanejším filmom bol medzi slovenskými divákmi v minulom týždni životopisný film Elvis o najpopulárnejšom spevákovi histórie v réžii Baz Luhrmanna (Moulin Rouge!). Kvality filmu dokladá aj skutočnosť, že už teraz sa hovorí o oscarových nomináciách pre Austina Butlera v úlohe Elvisa Presleyho a Toma Hanksa v úlohe jeho manažéra Toma Parkera.  

Druhým najsledovanejším filmom na službe HBO Max medzi slovenskými divákmi bola nová adaptácia komiksu Batman s Robertom Pattinsonom. Oproti predošlým adaptáciám je viac temnejšou noir detektívkou v štýle legendárneho thrilleru Sedem. Tretie miesto patrí poslednému filmu zo sveta Harryho Pottera Fantastické zvery: Dumbledorove tajomstvá, ktorému šliape na päty sci-fi veľkofilm Duna.

Najsledovanejšie filmy na Slovensku v službe HBO Max za minulý týždeň:

 1. Elvis
 2. Batman
 3. Fantastické zvery: Dumbledorove tajomstvá
 4. Duna
 5. Cry Macho
 6. Judáš a Čierny Mesiáš
 7. Matrix Resurrections
 8. Kto mi ide po krku
 9. Kráľ Richard
 10. Kimi

Nová séria animovaného seriálu Rick a Morty porazila novú Hru o tróny

Ak niekto čakal, že najsledovanejším seriálom za minulý týždeň bola novinka zo sveta Hry o tróny Rod Draka, tak bude možno prekvapený. Vysoko rozpočtový fantasy seriál totiž skončil až za animovaný seriálom Rick a Morty, ktorého 6. séria má momentálne premiéru na službe HBO Max. Tretím najsledovanejším seriálom bol dystopický seriál Príbeh služobníčky.

Najsledovanejšie seriály na Slovensku v službe HBO Max za minulý týždeň:

 1. Rick a Morty
 2. Rod draka
 3. Príbeh služobníčky
 4. Hra o tróny
 5. Teória veľkého tresku
 6. The Originals
 7. Priatelia
 8. Dobrý boj
 9. Živí mrtví
 10. Rick a Morty

Náš tip
Samsung Galaxy A52 onedlho dostane aktualizáciu na Android 13
28.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+