MojAndroid

Oficiálne vydanie dlhoočakávanej hry pre smartfóny s názvom Harry Potter: Wizards bolo odložené na rok 2019. Presný dátum však nie je známy. Na oficiálnom YouTube kanáli hry sa objavil nový teaser, ktorý približuje prichádzajúcu hru.

Čo už o hre vieme

Úprimne, veľa informácií o hre zatiaľ k dispozícii nie je. Všetky novinky je možné vyhľadať na oficiálnej stránke, kde sa stačí zaregistrovať a v tomto prípade si môžete byť istí, že sa najnovšie informácie dozviete medzi prvými. Čo zatiaľ vieme je, že hra bude používať najmodernejšiu technológiu rozšírenej reality. Dej sa bude tým pádom odohrávať aj v reálnom svete, v ktorom sa naučíte čarovať a stretnete legendárne postavy.

Hra je vyvíjaná v spolupráci Niantic a Portkey Games. Prvé vývojárske štúdio nám je už dobre známe, má za sebou hry ako Pokémon GO či Ingress. Portkey Games je zase novým vývojárskym domom, ktorý bol vytvorený slávnym Warner Bros a spolupracoval na hre Harry Potter: Hogwarts Mystery.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Kedy teda hra príde?

Včera, 14. novembra vypustil Niantic nový trailer s tým, že hra bude k dispozícii v roku 2019. Pôvodne sme si mysleli, že sa tak udeje ešte ku koncu tohto roka, avšak budeme si musieť počkať trochu dlhšie. Ako dlho to bude momentálne nevieme, pretože presný dátum, dokonca ani mesiac vydania, zatiaľ nie je známy. Dúfame, že to bude začiatkom roka.

A čo vy? Tešíte sa na túto hru?

Náš tip
Harry Potter: Hogwarts Mystery príde už 25. apríla 2018!

 

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+