MojAndroid

Harry Potter éra sa objaví z času na čas aj novým filmovým titulom ako “Fantastic Beasts.” Okrem toho však fanúšikom filmovej série rozhodne spríjemní deň aj informácia o prípravách novej RPG hry zameranej práve na ikonické čarodejnícke mesto. Hra ponesie názov Harry Potter: Hogwarts Mystery a jej tvorcom sa stane herné štúdio Jam City.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 49. týždeň 2017

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery umožní hráčom vytvoriť vlastnú čarodejnicu alebo čarodejníka a preskúmať čarodejnícke mesto skutočne do detailov. K dispozícii budú čarodejnícke triedy, súperenie medzi jednotlivými školami či interakcia so známymi filmovými postavami ako Dumbledore alebo Hagrid. Tvorcovia z Jam City hovoria, že titul Hogwarts Mystery bude zameraný na príbehy, no viac podrobnejších informácií o samotnej hernej štruktúre zatiaľ nepoznáme.

Náš tip
Harry Potter prichádza aj do Google Earth. Preskúmajte známe miesta cez počítač

Herný titul Harry Potter: Hogwarts Mystery je aktuálne naplánovaný na jar 2018 pre platformy Android a iOS. Ste fanúšikom hernej série Harry Potter? Tešíte sa na novú hru s danou tematikou? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: androidcentral

14.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+