MojAndroid

Herný titul Harry Potter: Hogwarts Mystery je aktuálne k dispozícii už v BETA verzii. Ak však nechcete testovať BETA verziu, hru je možné aj predbežne zaregistrovať v Obchode Play. Pre všetkých fanúšikov série Harry Potter by mala byť hra k dispozícii v neskorších jarných mesiacoch tohto roka.

Náš tip
Pozrite si upútavku na mobilnú RPG hru Harry Potter: Hogwarts Mystery | VIDEO

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Na videu nižšie si môžete prezrieť aj prvé dojmy skutočne odhodlaných fanúšikov tejto populárnej čarodejníckej série. Stať sa BETA testerom pripravovaného herného titulu sa môžete stať na nasledujúcom odkaze. Hra je však stále vo vývoji a tak nemusia byť dostupné všetky funkcionality finálnej verzie.

Náš tip
Je tu ďalšia ukážka z očakávanej hry Harry Potter: Hogwarts Mystery

Herný titul aktuálne nemusí byť dostupný vo všetkých regiónoch. Napriek tomu je možné hru predbežne zaregistrovať. Po zvolení tejto možnosti príde používateľom upozornenie v čase, keď bude hra oficiálne dostupná. Súčasťou hry by mali byť aj in-app nákupy a to až do sumy približne 99 dolárov.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
24.3.2018
Zdroj: androidpolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+