MojAndroid

Android oslavuje 3. narodeniny! Od prvého oficiálneho spustenia platformy Android uplynuli už tri roky a Android sa za ten čas dostal medzi najpopulárnejšie OS vo svete smartfónov. Aj napriek faktu, že len pred dvoma rokmi sa objavil prvý smartfón s Androidom.

Google aktivuje denne 100-tisíc nových telefónov a v Android Markete sa nachádza už viac ako 100-tisíc nových aplikácií. Android priniesol otvorenosť a slobodu pre vývojárov tohto systému, z čoho v prvom rade ťažia všetci užívatelia mobilných zariadení.

Osobne si želáme, aby Android so svojou filozofiou a podporou komunít pokračoval v doterajšom trende, aby sa z prvotných problémov a výziev poučil a tak do budúcna priniesol čo najviac inovácií.

Čo zablahoželáte Androidu vy?

6.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+