MojAndroid

Aplikácia Hangouts vo verzii 4.0 ponúka množstvo zaujímavých noviniek. Okrem vylepšeného dizajnu sme sa dočkali aj rôznych funkčných zlepšení, z ktorých niektoré sú očividné a objavenie niektorých zasa trvalo trošku dlhšie. Teraz bola objavená ďalšia nová funkcia, ktorá môže byť pre mnohých užívateľov veľmi užitočná.

Aplikácia Hangouts v najaktuálnejšej verzii zvládne plynulý prechod medzi Wi-Fi a mobilným pripojením aj počas hovoru. Zatiaľ, čo v predchádzajúcej verzii sa pri prechode z Wi-Fi na mobilný internet hovor automaticky ukončil, v aktuálnej verzii to tak nie je. Ako môžete na priloženom GIF obrázku vidieť, pri tomto prechode nastane menšie prerušenie spojenia, no hovor bude naďalej spustený a po pripojení k internetu plynulo pokračuje.

hangouts-4-0-wifi-lte

Vďaka tomu sa nemusíte obávať prerušenia telefonátu na Hangouts ani vtedy, keď začnete telefonovať pripojení k Wi-Fi a následne sa pohnete z miesta. Ide o zaujímavú skrytú novinku, ktorá ale môže výrazne spríjemniť používanie aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Reddit Android via Android Police

17.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+