MojAndroid

Aplikácia Hangouts 4.0 je novou verziou populárneho komunikátora od Googlu, ktorá sa pred niekoľkými týždňami dostala na zariadenia so systémom iOS. Už čoskoro očakávame jej uvoľnenie pre Android, no dovtedy vám prinášame informácie o všetkých novinkách, ktoré v nej nájdete. Jednou z nich bol nový dizajn a funkcie, pričom sa dnes dozvedáme, že nové Hangouts ponúknu aj lepšiu spoluprácu s inteligentnými hodinkami Android Wear.

Hangouts-4.0-leak-Android-Wear-support-640x460

Na hodinkách by ste mali byť schopní písať správy a prijímať prichádzajúce hovory cez Hangouts. Po anglicky by mali fungovať hlasové príkazy ako “Ok Google, send a Hangouts message to Fero Chovaňák” s tým, že by sa vás hodinky dodatočne opýtali na text správy, prípadne by vám povedali, aby ste nakreslili emotikon za textom. Google tieto funkcie v novej verzii Hangouts ešte stále testuje, a tak nevieme, čo všetko na nás po jej nainštalovaní čaká. Veríme však, že sa Hangouts 4.0 dostane do Android zariadení už čoskoro. O ďalších novinkách vás budeme informovať.

Zdroj: Phandroid

30.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+