MojAndroid

Handy Scanner je veľmi zaujímavá a zábavná aplikácia. Jednoduchým spôsobom si vytvoríte „sken“ dokumentov, ktorý potom môžete uložiť ako JPEG obrázok alebo ako súbor PDF. Pri testovaní tejto aplikácie sme strávili príjemný čas a výsledky vám prinášame vo fotogalérii.

Aplikácia Handy Scanner je veľmi jednoduchá na používanie. Vytvoríte si fotografiu, či už použijete vytvorenú z galérie alebo vytvoríte novú, upravíte okraje a priestor, ktorý chcete zachytiť do vášho budúceho dokumentu a jednoducho zvolíte výstupný formát JPEG alebo PDF. Následne môžete dokument zdieľať pomocou vašich predvolených aplikácií, alebo dokument poslať na mail.

My sme pri teste zvolili vytvorenie PDF súboru z faktúry za telekomunikačné služby a následne sme si túto faktúru zaslali na e-mailovú adresu. Možnosti úprav výsledného dokumentu je niekoľko, a to najmä úprava výsledného skenovania dokumentu a vlastností výsledného obrázka.

Bezplatná verzia pridáva do dokumentov vodoznak v dolnej časti dokumentu, ako vidíte vo fotogalérii, PRO verzia bez obmedzení je v Android Markete dostupná teraz s 50% zľavou za 1,99 €.

Handy Scanner Free PDF Creator
Halfmobile
Verzia 1.1.2 (31. 1. 2012)
Veľkosť 1,9 MB
2.2+

Zadarmo

Handy Scanner Pro: PDF Creator
Halfmobile
Verzia 1.1.2 (31. 1. 2012)
Veľkosť 1,9 MB
2.2+

1,94 €

 

2.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+