MojAndroid

Aktuálna vlajková loď OnePlus 5 z dielne čínskeho výrobcu OnePlus prichádza opäť so širokou škálou krásnych tapiet. Tie najnovšie sú oproti predchádzajúcim modelom mierne minimalistické. Tvorcom tapiet je opäť dizajnér a ilustrátor Hampus Olsson, ktorý tvorí tapety pre výrobcu už od modelu OnePlus 2. Nové tapety sú nielen vizuálne veľmi príjemné, ale majú za sebou aj zaujímavý príbeh.

Náš tip
Plánujete si kúpiť OnePlus 5? | DISKUSIA

“Keď som začal pracovať na tapetách pre OnePlus 5, chcel som skúsiť niečo nové a zábavné. Myslel som, že tentokrát budem experimentovať s makrofotografiou spolu s mojim otcom, ktorý ma v Indii navštívil.” – vyslovil Hampus Olsson na margo vzniku nových tapiet pre OnePlus 5.

Abstraktné obrazy sú kombináciou vstrekovania farieb na rôzne povrchy a experimentov s makrofotografiou. Mnoho fotografií mohlo byť prenesených do 3D prostredia ako napríklad efekt lávy. Niektoré počiny však nakoniec neboli použité, a to práve z dôvodu, aby výsledné tapety zapadli do štýlu smartfónov OnePlus.

Tapety pre OnePlus 5 sú určené primárne na výšku a používajú sa v statickom zobrazení (nie pri rolovacom efekte). Všetky tapety sú dostupné v rozlíšení 1080p, 2K a 4K. Náhľady tapiet si môžete prezrieť na Instagrame Hampusa Olssona. Tapety v plnom rozlíšení si môžete následne stiahnuť z odkazu nižšie.

–> Stiahnuť 4K tapety zo smartfónu OnePlus 5 <–

Zdroj: phonearena

22.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+