MojAndroid

Pred niekoľkými týždňami informovala NVIDIA o tom, že pre svoj Shield tablet pripravuje novú hru Half-Life 2: Episode One a dnes je ten deň, kedy je tento titul dostupný pre majiteľov tohto zariadenia. Ide o pokračovanie známej hry Half-Life 2, ktoré vyšlo v roku 2006 a dnes sa dostalo v konzolovej kvalite aj na Android zariadenie od spoločnosti NVIDIA. Tešiť sa tak môžete na originálnu grafiku a ovládanie prispôsobené na SHIELD ovládač, ktorý je pre hranie tejto hry bohužiaľ nutnosťou.

Samotná hra Half Life 2: Episode One je dostupná v obchode Play za 6,43 EUR a stiahnuť si ju môžete tak na Wi-Fi, ako aj LTE verzii tabletu NVIDIA SHIELD. Pokiaľ ste majiteľom LTE verzie, tak ste túto hru mohli získať ako súčasť Green Box Bundle akcie, ktorá sa uskutočnila pri príležitosti Black Friday zliav. Ak si hru zakúpite, tak nám do komentárov napíšte, ako sa vám páči.

Verzia: 66
Aktuálna cena: 8,99 €
Verzia: 66
Aktuálna cena: 8,99 €

Zdroj: AndroidAuthority

16.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+