MojAndroid

Aj vy patríte k tým, ktorí majú radi rekordy? Aj vás fascinuje 3D zobrazovanie a 3D realita? Potom by ste si mali celkom určite zaobstarať najnovšie vydanie Guinnessovej knihy rekordov, v ktorej nájdete možnosti, ako si vychutnať 3D realitu naplno.

Najnovšie vydanie Guinnessovej knihy rekordov prináša možnosť, ako si užiť 3D priamo v smartfónoch Android, ale je určená aj pre používateľov iOS. Stačí si stiahnuť aplikáciu a zaobstarať knihu a keď naďabíte na obrázok s označením „See it 3D“ máte vyhrané.

Vtedy stačí siahnuť po smartfóne s nainštalovanou aplikáciou Guinnessovej knihy rekordov a môžete si pozrieť napríklad bieleho žraloka v akcii, stretnúť môžete aj najmenšieho človeka na svete, vybrať sa na výlet na najmenšom vrtuľníku alebo si môžete obzrieť najmenšieho psa na svete.

Stačí objektív kamery na vašom smartfóne namieriť na obrázok a ten vám vzápätí ožije impozantnými pohľadmi na 3D realitu. Môžete sa dokonca s objektmi odfotiť alebo jednoducho si užiť pohybmi po obrazovke aj pohyb 3D zobrazovanej reality.  Fotografie môžete zdieľať na Facebooku, Twitteri alebo poslať e-mailom.

Zdroj: Google Play, SvetAndroida.cz

9.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+