MojAndroid

Svetoznáme herné štúdio Rockstar Games uviedlo ešte dávnejšie do Obchodu Play jednu z najobľúbenejších hier vôbec – GTA 3. Niekoľko mesiacov po tom pre Android zariadenia uvoľnili aj pokračovanie tohto titulu s názvom GTA: Vice City a ku sklonku roka 2013 si pre nás chystá tento herný gigant malý darček – mobilnú verziu hry GTA: San Andreas. Tej sa dočkali tento týždeň majitelia iOS zariadení, pričom štúdio informovalo o tom, že zariadeniam s Androidom a Windows Phone bude hra sprístupnená už budúci týždeň. Po 9 rokoch uvedenia Playstation verzie sa tak konečne dočkajú tohto titulu aj mobilní hráči.

GTA-san-andreas

GTA: San Andreas prinesie okrem 70 hodín zaujímavého gameplay-u aj charaktery známe z PC verzie. Hra bude samozrejme upravená pre mobilné zariadenia, nielen čo sa grafiky, ale aj ovládania týka. Cena za tento titul by mala zostať rovnaká ako v prípade iOS verzie, a teda 6,99$, čo je niečo málo cez 5€. Spočiatku hra nebude dostupná pre všetky zariadenia a Rockstar Games ju sprístupní len pre vybrané modely (ako to má vo zvyku) a podporované pritom budú iba zariadenia s 1 a viac GB RAM. Kto z vás si už sporí?

Zdroj: PhoneArena

13.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+