MojAndroid

Posledný májový pondelok sa v americkom kalendári značí ako Memorial Day, voľným prekladom Sviatok všetkých padlých vojakov, ktorí bojovali za USA v niektorej z vojen. Pri tejto príležitosti sa spoločnosť Rockstar Games rozhodla vytvoriť akciu, ktorá bude trvať až do 28. mája a v tomto termíne si budete môcť zakúpiť herný trhák Grand Theft Auto III pre vaše Android zariadenie za akciovú cenu 95 centov! Ak ste niekedy rozmýšľali o tom, že si tento herný titul zakúpite, akcia s 80% zľavou môže byť pre vás tou pravou chvíľou!

Grand Theft Auto je hra, ktorú zrejme netreba nikomu bližšie predstavovať. Svoje miesto na trhu si získala s viac ako 14 verziami a mnohými klonmi, ktoré hralo po celom svete niekoľko miliónov ľudí. Ak hľadáte dôvod, prečo by ste ti túto hru mali kúpiť, pozrite si nasledujúce video alebo si prečítajte niektorý z našich článkov. Veríme, že sa vám táto hra zapáči a odpustíte jej aj väčšie hardvérové a pamäťové nároky na vaše Android zariadenie. Widget s linkom a QR kódom, ktoré odkazujú na Google Play Store nájdete už klasicky na konci tohto článku.

25.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+