MojAndroid

Do Bratislavy privíta softvérový inžinier z Google, Greg Soltis. Na stretnutí Google Developers Group (GDG) v Bratislave vám ukáže, ako pri vývoji vašej mobilnej aplikácie nemusíte vďaka Cloud Firestore zabíjať čas riešením infraštruktúry a databáz. Svoje úsilie tak môžete napríklad venovať novým funkciám a tomu, čo ju robí takou úžasnou.

Návštevníci Google Developers Group (GDG) sa okrem prezentácie môžu tešiť aj na workshop. Počas neho si môžu nadobudnuté vedomosti vyskúšať v praxi pod jeho priamym dohľadom. Tretie tohtoročné stretnutie GDG sa odohrá 5. novembra od 18:00 v priestoroch spoločnosti Sygic na Mlynských Nivách 16 v budove Twin City C. Vstup je zadarmo a stačí sa iba zaregistrovať na stránkach MeetUp.

Cloud Firestore je flexibilná a škálovateľná databáza pre vývoj mobilných, webových a serverových riešení. Tak ako Firebase Realtime Database, vám umožní synchronizovať dáta naprieč klientskymi aplikáciami. Riešenie, ktoré podporuje offline režim vám umožní vytvárať responzívne webové a mobilne aplikácie, ktoré fungujú bez ohľadu na kvalitu siete alebo pripojenia na internet.

O nás

Spoločnosť Sygic bola založená v Bratislave na Slovensku v roku 2004. Nachádza sa v rebríčku Fast 50 spoločnosti Deloitte a ako prvá spoločnosť na svete ponúkala navigačné systémy pre zariadenia iPhone a ako druhá pre zariadenia s OS Android. GPS aplikáciu Sygic používa viac ako 200 miliónov jedinečných používateľov na celom svete a naďalej si udržiava pozíciu globálneho lídra v oblasti navigačných systémov pre automobilový priemysel a cestovný ruch.

 

30.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+