MojAndroid

Pre majiteľov zariadení s ROOT právami je aplikácia Greenify pravdepodobne dobre známa. Nie je to tak dávno, čo titul získal lepšiu podporu aj pre všetky ostatné smartfóny a tablety, no stále platí, že najväčšmi ju využijú práve pokročilí používatelia s ROOT oprávneniami. V najnovšej verzii aplikácie ale pribudli novinky, ktoré potešia všetkých používateľov, no najmä tých, ktorí majú zariadenie so systémom Android 6.0 Marshmallow.

Náš tip
Režim Doze v systéme Android Marshmallow spôsobuje problémy so synchronizáciou Google účtu

Greenify v2.8 totiž prináša nový agresívny režim Doze. To znamená, že stavia na novinke v systéme Android Marshmallow a ešte ju vylepšuje. Aplikácia totiž umožní spustiť režim Doze už po niekoľkých minútach nečinnosti, vďaka čomu môžete ušetriť ešte viac z kapacity vašej batérie. Konečne pribudla aj automatická hibernácia pre zariadenia bez ROOT-u, čo výrazne vylepšuje používanie pre menej skúsených majiteľov Android zariadení.

greenify

Agresívny režim Doze je potrebné aktivovať v menu s experimentálnymi funkciami, a tak je zrejmé, že nemusí fungovať úplne dokonale. Už aj základný režim Doze spôsoboval mnohým používateľom problémy a ak patríte medzi nich, je pravdepodobné, že budete mať s novou funkciou v aplikácii Greenify aj iné problémy. Vzhľadom na to, ako veľmi zasahuje táto aplikácia do celkového fungovania systému, je pravdepodobné, že vám nebude všetko fungovať na 100 % a možno narazíte na nejaké nedokonalosti. Prínos aplikácie je ale skutočne obrovský aj v prípade, že nefunguje bez problémov a keďže je v obchode Play dostupná zadarmo, môžete ju vyskúšať bez akýchkoľvek záväzkov. Aktualizácia na verziu v2.8 je na zariadenia uvoľňovaná postupne a ak ju ešte nemáte k dispozícii, môžete si aktualizovanú verziu aplikácie stiahnuť aj vo forme APK súboru prostredníctvom odkazu nižše.

Greenify v2.8 – APK súbor na stiahnute

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

3.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+