MojAndroid

Spoločnosť Google od 1. júla nadobro končí so službou Google Reader a všetkým používateľom nezostáva nič iné, ako si nájsť za ňu náhradu. Asi najlepšou voľbou je Feedly, ktorý pre súčasných používateľov Google Readeru ponúka plynulý prechod do Feedly Cloudu. To znamená, že všetky vaše RSS zdroje uložené v RSS čítačke od Google, budú po prihlásení automaticky premiestnené do služby Feedly.

feedly

Na prezeranie najnovších článkov a príspevkov je možné použiť oficiálnu aplikáciu Feedly, ale aj niektoré ďalšie alternatívy dostupné na Google Play. Veľmi populárne sú aplikácie gReader a Press, ktoré si vďaka podpore Google Readeru našli veľa fanúšikov. Bez Google Readeru by však o nich mohli prísť a preto bola v najnovších verziách týchto aplikácií pridaná práve podpora pre Feedly Cloud. Teraz sa v nich stačí prihlásiť pomocou vášho Google konta a vaše RSS zdroje sa budú automaticky synchronizovať. Nové verzie aplikácií si nainštalujete pomocou nižšie uvedených widgetov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,99 €

20.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+