MojAndroid

Grand Theft Auto: San Andreas sa pokladá za jedno z najlepších pokračovaní hry a po prvý krát sme si ju mohli zahrať na PlayStation 2 pred takmer desiatimi rokmi. Podľa najnovších informácií si budú majitelia mobilných zariadení zahrať túto hernú klasiku na svojich smartfónoch a tabletoch s Androidom už v budúcom mesiaci. Podobne, ako prechádzajúce porty, San Andreas bude mať optimalizovanú grafiku a ovládacie prvky pre využívanie na dotykových obrazovkách, pričom novinkou bude aj checkpoint systém, ktorý umožní jednoduchšie prechádzanie hry.

gta-san-andreas

Podľa informácií by mala byť grafika ešte lepšia, než v predchádzajúcej verzii. Dočkáme sa dynamických a detailných tieňov, väčšej viditeľnosti, vylepšenej palety farieb alebo vylepšených postáv a modelov automobilov. Presný dátum zverejnenia novinky nebol uvedený, no s veľkou pravdepodobnosťou to bude niekedy pred vianočnými sviatkami. Hra bude dostupná pre vybrané iOS, Android, Amazon Kindle a Windows mobile zariadenia. Nižšie si môžete pozrieť trailer pôvodný trailer.

Zdroj: rockstargames

27.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+