MojAndroid

Ako sme avízovali v článku z 10. decembra – GTA dnes vydalo oficiálne Android verziu jednej z najznámejších PC hier vôbec. Od dnes tak nájdete na Android Markete hru Grand Theft Auto III aka GTA III a to dokonca v 4 verziách. Inkompatibilita so Samsungom Galaxy SII sa nepotvrdila a preto môžu hru inštalovať aj majitelia týchto smartfónov. Na čo čakáte? Utekajte na Android Market a stiahnite si tento titul za 3,85€! Odkazy na stiahnutie nájdete nižšie.

Vitajte v meste Liberty. Tam, kde to všetko začalo.

Firma Rockstar oslavuje 10. výročie jednej z najvýznamnejších hier všetkých čias. Kritikou oceňovaný trhák Grand Theft Auto III prišiel na mobilné zariadenia a prináša temno a atmosféru podsvetia mesta Liberty do vašich zariadení. Vďaka masívnemu, rôznorodému a otvorenému svetu s množstvom postáv z každej oblasti máte k dispozícii slobodu, temnotu a nemilosrdný svet zločinu na dosah ruky. S hviezdnym dabingom, temne komickým príbehom, strhujúcimi soundtrackmi a revolučne otvoreným herným svetom sa GTA III stáva hrou, ktorá definuje hry typu “open world” pre túto generáciu. GTA III je teraz na Android Markete dostupné s vlastnosťami ako:

  • neustále aktualizovaná výborná grafika, postavy a modely vozov
  • HD kvalita
  • prispôsobenie na dotykové displeje a ovládanie
  • jedinečné ovládacie prvky
  • nekonečne dlhá doba hrania
  • podpora niektorých USB herných ovládačov

Tu sú odkazy na stiahnutie tejto hernej pecky, rozdelené podľa krajín:

Všeobecná verzia


 

Grand Theft Auto III
Rockstar Games, Inc.
Verzia 1.0 (15. 12. 2011)
Veľkosť 18 MB
2.1+

3,85€

 

 

Nemecko


Grand Theft Auto 3
Rockstar Games, Inc.
Verzia 1.0 (15. 12. 2011)
Veľkosť 18 MB
2.1+

3,85€


 

Austrália (?)


 

GTA 3
Rockstar Games, Inc.
Verzia 1.0 (15. 12. 2011)
Veľkosť 18 MB
2.1+

3,85€

 

Japonsko


GTA III
Rockstar Games, Inc.
Verzia 1.0 (15. 12. 2011)
Veľkosť 18 MB
2.1+

3,85€

 

Ak ste si tento herný titul stiahli, dajte nám vedieť, ako sa vám páči grafika a príbeh, určite to oceníme nielen my, ale aj ostatní čitatelia.

Zdroj: AndroidPolice

 

15.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+