MojAndroid

Lyžiarská sezóna sa vo väčšine lyžiarskych stredísk už skončila, ale ak sa vám za lyžami ešte cnie, tak môžete využiť možnosť zalyžovať si vo virtuálnej podobe na displejoch vašich smartfónov. Do obchodu Google Play dorazil 27. marca arkádový polo-simulátor lyžovania Grand Mountain Adventure, ktorý jeho tvorcovia zo štúdia Toppluva AB avizovali už minulý august. Doteraz bola prístupná len preview verzia pre beta testovanie.

Hra má peknú izometrickú 3D grafiku a príjemné nevtieravé hudobné pozadie. Na vrchol 5 zasnežených vrchov alebo máp sa vaša postava vyvezie klasickou lanovkou a vy máte možnosť si najprv prezrieť terén. Grand Mountain Adventure má otvorený terén, takže je len na vás, ktorou cestou sa vydáte. Pri lyžovaní sa vyhýbate pomocou rôznych akrobatických prvkov nielen stromom, skalám alebo priepastiam, ale aj iným lyžiarom a v nižších položených miestach aj mestským budovám a dopravným prostriedkom. Hra ponúka viac ako 10 rôznych druhov závodov a umožňuje online porovnanie výsledkov s inými hráčmi. Je k dispozícii zdarma s dnes už bežnými nákupmi v aplikácii.

Verzia: 1.005
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.005
Aktuálna cena: Zdarma
2.4.2019
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Viktor Sehr

    Thanks form mentioning our skiing game!

+