MojAndroid

Prelom mesiacov máj a jún sa nesie v znamení výpredajov hier od nezávislých vývojárov. Popri akcii Because We May, ktorú si môžete užívať posledný deň sa do výpredaju dostala aj výborná Android hra s názvom Grabatron. Autori tohto titulu sa dokonca rozhodli, že na svoje dielo dajú zľavu 100%, preto sa poponáhľajte a čo najrýchlejšie si stiahnite tento herný titul, ktorý normálne stojí 1 dolár. Určite to neoľutujete! ;-)

Grabatron je veľmi dobre graficky spracovaná Android hra, kde máte za úlohu ovládať UFO, ktoré ničí svet a ľudí naokolo. Táto hra sa drží hesla: “Fantázii sa medze nekladú…”, preto je naozaj na vás, ako zničíte všetkých ľudí a ich majetok vo vašom okolí. Spôsobov je naozaj mnoho! Dokopy si môžete vaše devastačné chúťky užiť vo viac ako 30 leveloch, v ktorých môžete využiť až 5 typov UFO (Scout, Mustax, Hornet, Talonator a XenoClaw), ktoré si môžete neskôr dokonca ešte vylepšiť. Čo sa ovládania týka, sú dostupné dva typy – dotykové a pohybové. Pri dotykovom ovládate svoje UFO dotykmi na displeji, pri pohybovom ovládajú vašu loď pohyby vášho zariadenia.

  

Aby sme vám túto hru priblížili bližšie, nižšie uvádzame aj video s gameplay-om. S Grabatronom si užijete naozaj množstvo zábavy, preto ani sekundu neváhajte a stiahnite si túto hru pomocou nášho widgetu na konci článku! Ak ste tak spravili, napíšte nám komentár, ako sa vám táto hra páči a prečo by ste ju odporučili aj svojim známym.

http://www.youtube.com/watch?v=bUmCqMoP1fU

 

Grabatron
Future Games of London
Verzia 1.5.2 (22. 5. 2012)
Veľkosť 34 MB
1.6+

Zadarmo
1.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+