MojAndroid

Mobilná navigácia Sygic dostala pred niekoľkými dňami update na verziu 12.1. Aktualizovaná verzia priniesla veľa noviniek vrátane zjednodušenej kontroly nad sťahovanými dátami, ktoré sú potrebné na fungovanie aplikácie. To, ktoré mapy a hlasové dáta si do navigácie nainštalujete, môžete teraz ovládať priamo z aplikácie z položky “Môj Sygic”, ktorá je dostupná v menu. Okrem toho pridáva Sygic vo svojej 12.1 verzii aj tzv. turn after next turn ukazovateľ. Ten informuje o smere jazdy v mestských zástavbách, kde môže byť odbočenie do cieľa nasledované dvoma hneď za sebou idúcimi zákrutami.

Pridané bolo aj zobrazenie bodov záujmu POI na trase – defaultne sú nastavené čerpacie stanice a odpočívadlá. Môžete si však vybrať, ktoré ďalšie kategórie POI sa budú zobrazovať. V prípade, že cestujete po diaľnici bez neplánovanej trasy, automaticky sa zobrazia informácie o vzdialenosti k najbližšiemu odpočívadlu alebo čerpacej stanici. Ďalšou zmenou prešlo aj zobrazenie názvu ulíc, po ktorých práve idete. Pribudla tiež funkcia zobrazenia ikon pre štart a cieľ cesty s ukazovateľom kilometrov – po kliknutí na ikonu zobrazí navigácia miesto začiatku alebo konca cesty.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Novinky v aplikácii Sygic 12.1

  • Pokročilé hlasové upozornenia napríklad na blížiaci sa statický radar
  • Vylepšené používateľské prostredie s elegantným čiernym pozadím
  • Optimalizované zobrazenie máp: nová paleta farieb pre navigačné prvky
  • Vylepšené menu rýchleho prístupu: kliknutím na bar navigácie môžete rýchlo nájsť benzínovú pumpu, parkovisko alebo odoslať správu o nehode
  • Kliknutím na šípku, ktorá predstavuje vaše auto, môžete uložiť aktuálnu pozíciu alebo navigovať do naposledy uloženej pozície
  • Prihlásenie pomocou Facebook alebo Google konta
  • Možnosť zakúpenia licencie priamo z aplikácie
  • Nastavenie pre vyhnutie sa nespevneným cestám

Zdroj: Sygic 

24.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+