MojAndroid

Celohliníkové telo tabletu Asus Transformer Prime spôsobuje podľa dostupných informácií problémy s GPS a tak sa spoločnosť Asus rozhodla vyriešiť tento problém s GPS dongle. Na svete sú prvé fotografie.

Dongle GPS by mal vyriešiť problémy s GPS v jednotlivých krajinách, ale prídavok zas spôsobuje problémy, ktoré sú jeho súčasťou. Dongle GPS je mierne ohavný blok umiestnený na vrchu tabletu a používa rovnaký konektor ako klávesnica doku a napájanie k tabletu, čo je dosť nepraktické riešenie.

Podľa fotografií nie je celkom jasné, ako by sme pracovali s napájacím dokom a zároveň si chceli určiť polohu. Našťastie, majitelia Transformer Prime nebudú mať žiadne ďalšie výdavky, lebo GPS prídavný modul bude pre všetkých zadarmo.

Oznámenie od spoločnosti Asus by malo prísť v priebehu dnešného dňa, ale dúfame, že tento spôsob riešenia problémov s GPS pri tabletoch Asus Transformer Prime je len akási zavadzajúca správa z množstva špekulácií.

Zdroj, foto: Land of Droid

16.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+