MojAndroid

Pamätáte sa na článok o aktualizácií Google Maps, ktorá pridáva funkciu check-in? Nie je tomu tak dávno čo sme o nej písali. Teraz sa dostáva do Android Marketu aplikácia Gowalla, ktorá sa zameriava práve na funkcie akou je check-in. Gowalla je sociálny cestovný sprievodca, ktorý umožňuje jednoducho držať krok s priateľmi, zdieľať fotografie, zvýrazniť svoje obľúbené snímky a objavovať svet okolo seba. Takže teraz si budete môcť zaznamenávať a zdieľať svoje zážitky bez ohľadu na to, kam idete.

Doteraz bola táto aplikácia dostupná len pre iPhone, no vývojári si pravdepodobne uvedomili, že ťažisko ich zisku sa presúva práve na Android. Citujem manažéra Josha Williamsa:“Vytvorili sme lepší zážitok z používania Gowally pre Android, dokonca lepší ako pre iPhone verziu.” Ja osobne s týmto druhom aplikácií nemám skúsenosti, preto ak môžete nechajte svoje postrehy ako sa vám Gowalla páči v diskusii.

QR kód:

Android Market

10.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+