MojAndroid

Spoločnosť, ktorá stojí za jednou z najpopulárnejších outdoorových kamier vôbec, prinesie exkluzívne zábery priamo z hracej plochy ľadového hokeja. GoPro totižto uzatvoril partnerstvo s NHL, ktorému dodá malé odolné kamery, ktoré budú použité počas živého vysielania v lige. Tešiť sa tak môžeme na zábery vytvorené priamo z prilieb hráčov, či z kamier po celom ihrisku a v bránkach. NHL takéto zábery vo vysielaní po prvýkrát prinesie počas All-Star Skills Competition už 24. januára a pravdepodobne aj v ďalších zápasoch.

Počas bežných zápasov, GoPro kamery pravdepodobne nebudú zohrávať až takú významnú rolu. Je možné, že ostanú umiestnené po obvode hracej plochy a v bránkach, no na prilbách hráčov sa tak skoro ešte neudomácnia. Pravdepodobnejší je variant, v ktorom sa NHL dohodne s výrobcom heliem. Ten by, možno aj v spolupráci s GoPro, mohol integrovať kamery priamo do nich. Pre spoločnosť by to znamenalo ďalšiu výhry, keďže okrem výbornej reklamy, by si prilepšila aj finančne. Odolné kamery GoPro sa síce vo svete predávajú dobre a spoločnosť si za posledné roky vybudovala skvelé meno, no výrobca sa potrebuje posunúť ďalej a ponúknuť svoje produkty aj inde.

Zdroj: theverge

 

24.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+