MojAndroid

Vyhľadávanie Google už dávno nie je iba o tom, že sa z najnavštevovanejšej internetovej stránky na svete musíte nutne niekam prekliknúť. Google priamo vo svojom vyhľadávaní ponúka množstvo upravených informácií, ktoré sú prehľadné a ušetria vám často aj niekoľko klikov. Takto bolo už dávnejšie možné prezerať si ponuku filmov v kinách a táto funkcia teraz dostáva úplne nový rozmer.

Aby ste už nikdy nevideli zlý film

Ak si v súčasnosti vyhľadáte v Google heslá ako “program kín” alebo podobné, zobrazí sa vám zoznam filmov v kinách blízko vašej aktuálnej polohe. Ešte viac informácií sa zobrazí, keď práve premietané filmy vyhľadáte v mobile. Práve tu Google zlepšuje úroveň zobrazovaných informácií a umožní vám filmy filtrovať podľa vašich preferencií, ale aj podľa hodnotení. Dokonca uvidíte prehľad hodnotení z viacerých zdrojov a budete sa tak môcť lepšie rozhodnúť, na ktorý film pôjdete do kina.

Snáď čoskoro aj u nás

Google vám tak výrazne zjednoduší výber filmu a zrýchli hľadanie dôležitých informácií pred návštevou kina. Ako aj pri iných podobných praktických funkciách, aj v tomto prípade môžeme očakávať, že novinka sa bude zobrazovať na zariadeniach iba postupne. Ako prvé ju však majú vidieť zariadenia s Androidom v oficiálnej Google aplikácii, no zatiaľ iba v Indii a USA. Veríme však, že už čoskoro sa táto praktická fičúra dostane aj k nám.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+