MojAndroid

Google po akvizícii spoločnosti Motorola plánoval vyrobiť vlastný smartfón. Len prednedávnom sa na verejnosť prevalilo, že by mal mať kódové meno X Phone, čomu sme sa venovali aj v našej Téme týždňa. Vtedy sme o smartfóne s názvom X Phone hovorili ako o možnom pláne spoločnosti do budúcnosti, no to sa dnešným dňom mení. Spoločnosť Motorola totižto na pracovnej sociálnej sieti LinkedIn hľadá nového produktového manažéra pre projekt X Phone, ktorý sa tak stáva realitou!

Spoločnosť Motorola Mobility hľadá spoľahlivého a kvalifikovaného odborníka na vedenie projektu “smartfónu ďalšej generácie”. Motorola priamo v inzeráte spomína aj názov zariadenia “X Phone”, detaily inzerátu však neponúkajú žiadne špecifikácie tohto zariadenia. Nároky na hlavného projektového manažéra hovoria skôr vo všeobecnosti o jeho dlhodobejšej skúsenosti s vývojom mobilných zariadení. Zlou správou je však to, že pokiaľ Motorola iba teraz hľadá vedúceho pracovníka pre projekt X Phone, celý projekt prechádza len počiatočnými fázami a bude takmer nemožné jeho dokončenie do tohtoročnej Google I/O, kde by Google a Motorola toto zariadenie mohli predstaviť. Ak si myslíte, že máte dostatočné skúsenosti a schopnosti pre pozíciu hlavného produktového manažéra projektu X Phone, navštívte sieť LinkedIn a zaujímajte sa o túto pozíciu.

Aktualizácia

Pracovná ponuka bola už odstránená.

Zdroj: Phandroid

31.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+