MojAndroid

Google sa spojil so službami na streamovanie hudby, aby používateľom Android zariadení priniesol novú funkciu. Tá sa týka vyhľadávania kapely či spevákov v Googli na Android zariadeniach. Výsledky vyhľadávania budú po novom obohatené o priame odkazy na jednotlivé kapely či skladby, ktoré si vo svojom mobilnom zariadení budete môcť prehrať cez Rdio, Spotify, iHeartRadio, TuneIn, YouTube, či Google Play. V praxi to znamená asi toľko, že ak vyhľadáte v Googli “Rise Against”, popri odkazoch na textové webstránky získate aj priamu možnosť pustiť ich najpopulárnejšie skladby cez jednu z vyššie menovaných aplikácií vo vašom mobilnom zariadení.

Táto funkcia je zatiaľ dostupná len v USA, no čoskoro by sa mohla dostať aj do našich končín. Jej hlavnou úlohou je pomôcť používateľom s hľadaním novej hudby a s objavovaním nových hudobných obzorov. Prehrávanie hudby je jednou z najčastejšie vykonávaných aktivít na zariadeniach s Androidom, a preto tento krok Googlu hodnotíme ako správny a praktický. Čo si o novej funkcii myslíte vy?

Zdroj: PhoneArena

21.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+