MojAndroid

Nie je nič nezvyčajné, keď Google zmení vzhľad svojej domovskej stránky pri príležitosti nejakej špeciálnej udalosti. Práve naopak – stránka Google.sk sa mení takmer každý deň. Naposledy to bolo v nedeľu, kedy si Google pripomenul 100. výročie založenia Československa. Teraz však prichádzajú jesenné sviatky, u nás spojené s návštevou hrobov a pamiatkou zosnulých, v zahraničí sa zas oslavuje Halloween. A práve tento sviatok nám teraz Google spestril zaujímavou hrou ukrytou priamo vo vyhľadávači.

Jednoduchá multiplayerovka, ktorú nebudete chcieť prestať hrať

Stačí, keď navštívite stránku Google.sk, kliknete na zmenené logo v hornej časti a môžete hrať. Ide o naozaj podarenú hru, ktorá je však ďaleko zaujímavejšia, ako napríklad pixelovitý skackajúci T-Rex, ktorý vám spríjemňuje čas v Chrome, kedy nie ste pripojení k internetu. V tomto prípade si totiž zahráte multiplayerovú hru s ostatnými hráčmi. Budete rozdelení do dvoch tímov – fialoví a zelení, pričom vašou úlohou bude pozbierať čo najviac krištáľov na špeciálnej strašidelnej mape.

Na počítači aj v mobile!

Využijete k tomu pekne spracované príšerky, ktoré pripomínajú klasickú hru s háďatkom – postupne sa tak budete s ďalšími krištáľmi predlžovať, no čo je ešte dôležité, môžete kradnúť krištáli vašim súperom. Ovládanie hry je veľmi jednoduché a tento zábavný a extrémne návykový titul je dostupný ako v počítačovej, tak aj v mobilnej verzii vyhľadávača. Stačí kliknúť na Google.sk a môžete hrať!

31.10.2018

+