MojAndroid

Populárna služba a aplikácia pre internetovú telefóniu Google Voice, bude dostupná už čoskoro aj mimo Spojených štátov. Informoval o tom človek priamo od Google, európsky riaditeľ pre obchod Jens Redme. Presný dátum spustenia služby nespomenul a povedal, že Google musí najskôr vyriešiť niekoľko technických ako aj právnych prekážok. V každom prípade už aspoň naisto vieme, že Google na funkčnosti služby v Európe pracuje a že možno už čoskoro sa dočkáme jej oficiálneho spustenia.

V skratke by sme mohli Google Voice opísať ako telekomunikačnú službu vytvorenú spoločnosťou Google, ktorá umožňuje jej používateľom uskutočňovať domáce ako aj medzinárodne  hovory priamo z aplikácie nainštalovanej v telefóne. Okrem volaní do pevných a mobilných sietí umožňuje  aj volania na osobné čísla pridelené službou Google Voice.

Zdroj: androidpolice.com

21.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+