MojAndroid

Spoločnosť Google zverejnila tohtoročných víťazov Material Design Awards 2017 v 4 kategóriach. Ceny sa udeľujú graficky najlepším aplikáciám spĺňajúcim podmienky material dizajnu zadaných Googlom. Tvorcovia aplikácií si mená víťazov vypočuli na konferencii SPAN Pittsburg počas 14. a 15. septembra 2017.

Blinklist

V kategórii Brand Expressiveness získala ocenenie aplikácia Blinklist, ktorá kondenzuje cez 2000 najlepšie predávaných náučných knih do 15 minútových audio-textových zhrnutí. V aplikácii máte denne jednu knihu zadarmo, prípadne si ich môžete za mesačný poplatok sprístupniť všetky. Cena bola udelená za harmonické využitie ikonografie, pohybu a typografie.

Verzia: 5.5.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.5.5
Aktuálna cena: Zdarma

Eventbrite Organizer

V kategórii Interakčný dizajn získala cenu aplikácia Eventbrite Organizer. Vďaka nej môžete s prepojením so stránkou Eventbrite.com organizovať akcie, ako napr. koncerty, sledovať predaj lístkov, upravovať popis akcie a komunikovať so zákazníkmi.

Verzia: 5.18.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.18.1
Aktuálna cena: Zdarma

NPR One

V kategórii Platforma adaptibility získala cenu aplikácia NRP One. Aplikácia patrí sieti amerických rádií National Public Radio (NPR). Vo veľmi príťažlivom dizajne umožňuje  počúvať lokálne rádio, ale aj rôzne príbehy, podcasty, relácie – a to na základe rozlišovania vašich osobných preferencií.

Verzia: 1.8.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Momondo

V kategórii Inovácii vyhrala cenu aplikácia Momondo. Ide o vyhľadávač leteniek alebo hotelov, ale na rozdiel od konkurenčných vyhľadávačov to robí v jednoduchom prehľadom dizajne, ktorý je podložený rôznymi grafmi a pozadiami.

Verzia: 7.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.5.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidAuthority

16.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+