MojAndroid

Google zverejnil aktualizáciu pre Nexus 5 v niektorých častiach sveta. Jedná sa o veľmi malý update, ktorý oproti predchádzajúcej verzii vylepšil iba kompatibilitu so sieťami niektorých operátorov a nezmenil nič, čo sa týka vzhľadu či funkcií Androidu.

OTA aktualizácia je dostupná iba v Austrálii, Indii a na Novom Zélande. Verzia Androidu ostáva nezmenená, teda 4.4.4 KitKat, pričom číslo zostavy je v tomto prípade KTU84Q. Google si dal záležať a aktualizoval už aj stiahnuteľné súbory so systémom na svojich stránkach. Upozorňuje však, že táto aktualizácia je určená výlučne pre vyššie spomenuté krajiny a ak by ste si ju chceli nainštalovať na svoj Nexus 5, ktorý je určený pre inú časť sveta, mohli by sa dostaviť nepríjemné problémy s pripojením k sieti vášho operátora. Takisto v ďalších krajinách nebude dostupný OTA update.

Zdroj: Cult of Android

16.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+