MojAndroid

Letné mesiace bývajú v novinárskej obci označované aj ako “uhorková sezóny”. Trhu s mobilnými telefónmi sa to však týkať nebude. Už na budúci mesiac spoznáme očakávané skladacie smartfóny od Samsungu a dnes už je jasné, že v lete nám Google oficiálne predstaví aj svoju ďalšiu generáciu telefónov Pixel.

Mohlo by vás zaujímať:

Prezradil to na svojom Twitter účte (sieť X). V krátkom GIF obrázku sa na začiatku zobrazuje rímska číslica IX (9), línia zadnej strany telefónu, dátum 13. 8. 2024 a slovné spojenie Google Pixel. Je tak veľká pravdepodobnosť, že v polovici augusta spoznáme novinky série Google Pixel 9.

Ide o prekvapenie pretože nové modely smartfónov zvykol výrobca uvádzať na jeseň. Špekuluje sa, že tentoraz pripravuje nie dva, ale rovno tri modely telefónov. Okrem nových smartfónov by sme sa mohli dočkať inteligentných hodiniek Pixel Watch 3.

Na našom webe sme vám už od začiatku tohto roka priniesli viacero informácií o pripravovaných Google novinkách. Či boli správne, ale išlo len o špekulácie a želania autorov, sa dozvieme v auguste. Ak ste fanúšikom Google zariadení, zapíšte si do kalendára dátum 13. 8. 2024.

Náš tip
Ako vypnúť upozornenia na SMS pri vybraných kontaktoch (Google Správy) | NÁVOD

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+