MojAndroid

Sociálna sieť Google+ sa postupne začína čoraz viac rozmáhať a napomáhajú k tomu aj neustále vylepšenia, ktoré sa objavujú pomerne často. Po nedávnej aktualizácii celého webového prostredia a pridania viac ako 41 noviniek, vrátane nového editora fotografií a chatovacej aplikácie Hangouts, prichádzajú ďalšie. Konkrétne ide o menšie zmeny v notifikačnom paneli Google+, vďaka ktorým sa notifikácie synchronizujú naprieč všetkými zariadeniami. Ak zrušíte notifikácie vo webovom prehliadači, tak automaticky zmiznú aj na mobilnom zariadení v natívnej aplikácii. Navyše, neprečítané upozornenia budú zobrazované oddelene vždy navrchu.

gplusnotifications-1371141618

Pribudlo aj nové postranné menu a upravený bol aj Action Bar, ktorý ma podobný vzhľad ako ten v novej aplikácii Gmail. Na oficiálnej stránke Google Play, Google uvádza aj nasledovné novinky:

  • Obsah streamu sa po spustení aplikácie automaticky aktualizuje
  • Možnosť odstraňovať fotografie zo zobrazenia Fotografie
  • Dodatočné opravy chýb a vylepšenia výkonu

Nový Google+ zatiaľ nemusí byť dostupný pre všetkých. Google ho ale postupne začína sprístupňovať, takže by nemalo dlho trvať kým sa objaví vo vašom internetovom prehliadači alebo zariadení s Androidom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

14.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+