MojAndroid

Google Pixel je vynikajúci smartfón s niekoľkými nedostatkami. Jedným z nich je určite aj vysoká cena a horšia dostupnosť v mnohých častiach sveta. Aj preto sme neboli nadšení, keď sme sa dozvedeli, že nástupca originálneho modelu ponesie tiež prémiovú cenu. Teraz sa ale zdá, že Google pripravuje aj dostupnejšie riešenie.

Náš tip
Google Pixel: Používateľský zážitok nadovšetko | RECENZIA

Google Pixel_-10_výsledok

Tým by mal byť vlastný smartfón v sérii Android One. Nepôjde ale o model z radu Pixel, ale o dostupný smartfón navrhnutý spoločnosťou Google pre rozvojové krajiny. Aj tu ale môžeme očakávať softvérové výhody, ktoré prináša Google Pixel vrátane čistého systému a snáď aj pravidelných aktualizácií.

Zatiaľ ale ide iba o dohady a nič nie je isté. Bolo by ale skvelé vidieť vlastný smartfón od Google aj v dostupnejšej cenovej kategórii. V každom prípade, je zrejmé, že Google s vlastným hardvérom nekončí a už teraz sa môžeme tešiť na to, čo si tento rok pre nás ešte prichystá.

Zdroj: 9to5Google via PhoneArena

6.3.2017
  • Mr. Clones

    Ak to bude pre rozvojove krajiny, tak sa to opat ku nam nedostane…Nexus je mrtvy a musime sa zmierit s tym, ze kto tak velmi tuzi po Google telefone, musi si priplatit.

+