MojAndroid

Podľa slov spoločnosti Google, 20 miliónov ľudí denne navštevuje stránku svojho účtu. Aby bolo jasnejšie, že návšteva tejto stránky je v mnohých ohľadoch užitočná, Google sa rozhodol stránku aktualizovať a dať jej nový výzor, aby bola prehľadnejšia a poskytovala jednoduchšie ovládanie.

Náš tip
Ako prejsť na nové Gmail rozhranie? | NÁVOD

Stránka, v ktorej by sa mal vyznať naozaj každý

Google hovorí, že nové Účty Google sú dostupné pre používateľov Androidu. Na internetovú a iOS verziu dorazia “neskôr v tomto roku”. Zmeny sú navrhnuté tak, aby bolo všetko ľahšie nájsť, najmä pokiaľ ide o bezpečnosť a súkromie. V hornej časti stránky sa nachádza nový vyhľadávací panel, takže ak neviete presne nájsť to, čo hľadáte, budete môcť zadať jedno alebo až niekoľko slov, ktoré vám pomôžu nájsť to, čo hľadáte.

Vzhľadom na to, že ide o stránku, ktorá zobrazuje históriu nákupov, spôsoby platby, odbery, zariadenia pripojené k vášmu účtu a ďalšie informácie, malo by byť čo najrýchlejšie a najľahšie nájsť to, čo hľadáte. To Google spravilo naozaj príkladne a v stránke by sa mal vyznať naozaj každý. K dispozícii je tiež nová, samostatná stránka, ktorá je špeciálne navrhnutá tak, aby zobrazovala zjednodušený pohľad na vaše súkromie a kontrolu bezpečnosti.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+