MojAndroid

Spoločnosť Google v obchode Play oficiálne zverejnila aplikáciu Google Trips. Tá bola predstavená už pred niekoľkými mesiacmi a teraz je oficiálne dostupná aj u nás. Ponúka skutočne veľmi jednoduchý spôsob, akým si môžete naplánovať svoje výlety alebo dovolenky na miestach, kde ešte všetko nepoznáte a chcete to zmeniť. Aplikácia bola testovaná už dlhšie, no teraz si ju môžete vyskúšať aj vy.

Google Trips nie je iba ďalšou aplikáciou s odporúčaniami pre aktivity na novom mieste, robí toho oveľa viac. Využiť ju môžete už pri úplných počiatkoch plánovania vášho výletu. To znamená, že aplikácia vám zobrazí informácie o vašej letenke a aj ubytovaní. Vďaka tomu budete vedieť, kedy a kam máte ísť. Následne už môžete plánovať samotné aktivity v danej destinácii.

Google Trips

Tie môžu byť rôznorodé, no aj tu vám pomôže aplikácia vybrať tie najzaujímavejšie. Inteligentný výber berie do úvahy viac faktorov, okrem iného aj počasie, takže sa nemusíte báť o to, že by aplikácia odporučila návštevu karnevalu počas búrky. Výhodou aplikácie je, že všetky informácie zobrazuje na jednom mieste. Jej skvelou funkciou je zas možnosť stiahnuť si všetky tieto informácie priamo do telefónu, aby ste ich mali k dispozícii aj bez pripojenia k internetu. Vďaka tomu sa nemusíte báť toho, že by ste pre používanie aplikácie v zahraničí museli spotrebúvať roamingové dáta či neustále hľadať pripojenie k Wi-Fi. Aplikácia je v obchode Play k dispozícii zadarmo a vyskúšťa ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

19.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+