MojAndroid

Prekladač pre Android od spoločnosti Google – Google Translate, ktorý umožňuje priamu komunikáciu medzi cudzincami, bol aktualizovaný a pridáva podporu ďalších jazykov. Okrem vylepšenia jazykov ako ruština, čínština, portugalčina bola pridaná aj podpora pre tri nové jazyky japončinu, arabčinu a korejčinu.

Preklad písaného textu alebo hovoreného slova do cudzieho jazyka je jednou z hlavných funkcií aplikácie. Či sa už snažíte o učenie cudzieho jazyka alebo o dorozumenie sa v cudzine, Google Translate vám pomôže. S touto aktualizáciou aplikácia podporuje už 58 jazykov a dokáže hovoriť v 24 jazykoch.

Aplikácia funguje na smartfónoch a tabletoch s Androidom od verzie 2.1 a vyššie. Pre stiahnutie Google Translate oskenujte QR kód alebo použite link na Android Market.

Vyžaduje Android: 2.1 a vyššie
Veľkosť: 2,4MB

QR kód

Android Market

30.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+