MojAndroid

Aplikácia Google Tracks – Moje Trasy patrí k jedným k najobľúbenejších aplikácií, ktoré pomáhajú používateľom orientovať sa v teréne. Je to aplikácia, ktorá slúži na mapovanie trás, ktoré prejdete pešo, na bicykli alebo autom. Trasu si môžete zaznamenať a potom si údaje uložiť napríklad na Google Drive.  Teraz aplikácia Google Tracks – Moje Trasy dostala aktualizáciu, ktorá prináša niekoľko vylepšení.

Medzi významne vylepšenie patrí zastavenie a pokračovanie v zázname, čo je dobré keď idete napríklad na nákup a záznam si môžete pozastaviť počas pobytu v obchode. Ďalej to je vynovené používateľské prostredie, ktoré poskytuje najmä zväčšené tlačidlá priamo na obrazovke a nie malé, niekde v rohu. Vylepšený je aj widget aplikácie a prepočty záznamu trate a vyhodnocovanie štatistík.

Aktualizovaná verzia Google Tracks – Moje Trasy je teraz dostupná pre všetkých v Google Play Store a je zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store

27.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+