MojAndroid

Ešte na začiatku roka 2015 zobral pod svoje krídla Google developera LaunchPad Toys, ktorý vytváral edukatívne aplikácie pre deti. Odvtedy sme o tomto developeri v spojení s Googlom nepočuli, no zdá sa, že mali plné ruky práce. Z ich dielne totižto najnovšie vyššiel titul s názvom Toontastic 3D, ktorý umožňuje deťom vytvárať zaujímavé 3D animácie a krátke filmy.

Deti môžu v aplikácii pracovať s rôznymi postavami, alebo si svoje postavy dokonca aj nakresliť, či im dať vlastnú tvár. Okrem toho do videoklipu môžu pridať aj hudbu, vlastný hlas a následne video priamo vygenerovať na svojom smartfóne, kde si ho môžu aj pozrieť. Je fajn, že Google okrem “vážnych” problémov nezabúda ani na najmenších používateľov Androidu a treba povedať, že aplikácia Toontastic vyzerá naozaj zaujímavo. V obchode Play je dostupná zadarmo, a tak si ju môžete kedykoľvek vyskúšať vy, aj vaše deti. Ak vaše zariadenie nie je v zozname podporovaných, tak si aplikáciu môžete nainštalovať pomocou APK súboru.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
13.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+